Legitymacja nauczyciela

Ważne informacje

 UWAGA

W ZWIĄZKU Z PLANOWANYM PRZEGLĄDEM

NASZEJ DRUKARKI PRODUKUJEJ LEGITYMACJE.

W DNIACH OD 27.06 - 5.07,

KONTAKT TELEFONICZNY BĘDZIE

Z NAMI UTRUDNIONY

W SPRAWACH PILNYCH

PROSIMY O KONTAKT E-MAILOWY.

 

 

UWAGA

Z uwagi na bardzo dużą ilość zamówień czas realizacji zostaje przedłużony do 14 dni roboczych. Za wszelkie niedogodności uprzejmie przepraszamy.

  


Szanowni Państwo

Niestety zwiększające się koszty produkcji legitymacji spowodowały, że jesteśmy zmuszeni podnieść od 13.06.2022 r cenę jednej sztuki legitymacji o 1 zł. brutto. 

Wszystkie zamówienia, które wpłynęły przed tą datą będą wyliczane jeszcze po starej cenie.

Dziękujemy, że Państwo jesteście z nami i liczymy na wyrozumiałość z Waszej strony.

 


Data ważności legitymacji

Datą ważności legitymacji dla nauczycieli zatrudnionych na podstawie mianowania lub umowy na czas nieokreślony jest 28 luty 2025 (2025-02-28). Dla nauczycieli zatrudnionych na czas określony jest nią data wygaśnięcia umowy.

 


INFORMACJA 

 

    W związku ze zmianą cennika Poczty Polskiej na listy polecone zmuszeni jesteśmy również skorygować nasz cennik wysyłkowy.

  Od dnia dzisiejszego (03.01.2022 r.) koszt listu poleconego ekonomicznego wynosi 8,00 zł. a listu poleconego priorytetowego 10,00 zł.

 


 INFORMACJA

Ze wględu na bezpieczeństwo Państwa legitymacji zalecamy przy zamówieniu powyżej 15 szt. wybierać opcję przesyłki kurierskiej. 

W przypadku większych zamówień nasz dział wysyłki będzie stosował ten sposób dostawy, niezależnie od wybranej przez Państwa opcji. 


UWAGA!

 Od 01.11.2021 r. zmienia się sposób przyjmowania wniosków o wydanie nowych i przedłużenie starych legitymacji.

 

Zamówienia zawierające: wnioski nowe (powyżej 3 osób) lub nowe i formularz przedłużenia przyjmujemy tylko i wyłącznie papierowo (wysłane Pocztą Polską lub kurierem).

 Drogą elektroniczną (skany) będą przyjmowane  zamówienia zawierające tylko formularze przedłużenia legitymacji. 

 

 


 

Uwaga, zmiana adresu oraz numeru telefonu:

PTH Technika sp. z o.o. ul. Zygmunta Starego 33B, 44-100 Gliwice

tel: 664 481 299

W związku z centralizacją VAT bardzo prosimy o drukowanie zamówienia i dołączanie go do przesyłki.

 Na zamówieniu jest możliwość wpisania nabywcy i odbiorcy. 

Data wygaśnięcia legitymacji

Datą ważności legitymacji dla nauczycieli zatrudnionych na podstawie mianowania lub umowy na czas nieokreślony jest 29 luty 2024 (2024-02-29). Dla nauczycieli zatrudnionych na czas określony jest nią data wygaśnięcia umowy.

 

Ważne nowości

W związku z licznymi pytaniami dot. danych wpisywanych do legitymacji informujemy:

1. Ustawodawca nie określił, jakie dane należy wpisać do PRACODAWCY, można wpisac SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3, ale dobrze jest określić dokładniej np. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 W RYBNIKU i można podać dokładny adres. Na te dane są przewidziane 4 linijki tekstu po 30 znaków.
 
2. Prosimy zdjęcia i podpisy umieszczać w wyznaczonych miejscach na wniosku, bo skanowania dokonuje się automatycznie. Zdjęcie musi być KOLOROWE, rozmiar dowolny.
 
3. Prosimy nie wysyłać zdjęć czarno-białych, rozporządzenie wyraźnie określa, że zdjęcie musi być kolorowe. Legitymacja z zdjęciem czarno-białym JEST NIEWAŻNA (informacja z MEN).
 
4. Na legitymacjach pojawiają się informacje wprowadzone do systemu, a nie wpisane na wnioskach. Z wniosków pobierane są WYŁĄCZNIE zdjęcia oraz podpis.
 
5. W wypadku przedłużenie ważności legitymacji wystarczy formularz przedłużenia wraz z zamówieniem zeskanować i jako załącznik przesłać na e-mail: pth@technika.gliwice.pl
 
6. W wypadku zmiany nazwiska, generujemy formularz przedłużenia ze starym nazwiskiem, na formularzu piszemy, że jest zmiana i jakie teraz jest nazwisko (drukowanymi literami). Ważne aby na formularzu znalazł się również nowy podpis osoby która zmieniła nazwisko. 
 
7. Nie wystawiamy faktur przelewowych na osoby prywatne, w sprawie przedpłaty prosimy o kontakt pth@technika.gliwice.pl lub 664 481 299
 
8. Prosimy zamówienia z umowami wysyłać tylko i wyłącznie listownie, umowę musimy mieć w oryginale,  nie skan.
 
  
 

 

Tylko u nas legitymacje dla nauczyciela tanio i o czasie!